Kılıçdaroğlu bu kez de hadisi yanlış söyledi!

Her gün gaflarına bir yenisini ekleyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İsra suresinin 81. ayetini Necmettin Erbakan’ın sözü sanmasının ardından bugün de “Cennet annelerin ayakları altındadır.” hadisini, “Sevgili Peygamberimiz, Cennet kadının ayakları altındadır demiştir.” diyerek yeni bir gafa imza attı.

TRABZON’DA KONUŞTU

Kılıçdaroğlu, “Kadın başımızın üstündedir. Çünkü sevgili Peygamberimiz, Cennet kadının ayakları altındadır demiştir. Biz buna inanıyoruz” açıklamasında bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu ülkenin birleşmeye ihtiyacı olduğunu belirterek “Bu ülkenin huzura ihtiyacı var. Bu ülkenin beraber olmaya ihtiyacı var. Bu ülkenin kucaklaşmaya ihtiyacı var” dedi.

SÜLEYMAN ŞAH TÜRBESİ ÇIKIŞI!

6’lı masa ortağı Davutoğlu’nun Başbakanlığı döneminde iç savaş nedeniyle geçici bir süre için yeri değiştirilen Süleyman Şah Türbesi’ne ilişkin CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Bayrağımızı indirdiler Süleyman Şah Türbesi’ni kaçırdılar.” dedi.

Kılıçdaroğlu, Trabzon’da güçlü bir milliyetçilik damarı olduğunu bildiğini belirterek “Gerçek milliyetçi arıyorsanız o da biziz. Allah nasip ederse cumhurbaşkanı olursam Süleymanşah Türbesi’ni kaçırdılar o türbeyi alacağım, vatan toprağına yeniden götüreceğim, şanlı bayrağımız orada dalgalanacak. Bayrağını indiren adam milliyetçi olmaz. Kanımızın son damlasına kadar mücadele eder hakkımızı alırız” dedi.

KAYNAK: İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir